Linie produktów

Działanie

Pojemność

Forma produktu

Typ włosów

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

120.00 
DSD de Luxe 7.1 Opium Dsd de Luxe Szampon

7.1 Opium Dsd de Luxe Szampon

Oczyszcza skórę głowy i włosy. Bogaty w antyoxydanty. Wzmacnia i regeneruje cebulki wosów.

180.00 
DSD de Luxe 7.3 Opium Dsd de Luxe Maska

7.3 Opium Dsd de Luxe Maska

Intensywnie odżywia i regeneruje włosy. Bogata w antyoxydanty.

235.00 
DSD de Luxe 7.4 Opium Dsd de Luxe Loton

7.4 Opium Dsd de Luxe Loton

Hamuje wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost , działa przeciwstarzeniowo na cebulki.

Linia 7.0

Linia przeciwstarzeniowa Opium

Podobnie, jak z wiekiem Twoja skóra traci zdolności do wytwarzania kolagenu, tak też włosy mają własny proces starzenia. W przypadku skóry następuje to nieco szybciej nawet, jeżeli efekty zatrzymania produkcji kolagenu nie są widoczne jeszcze przez wiele lat. Skutkiem starzenia się włosów jest przede wszystkim ich zmniejszona odporność na stres i czynniki zewnętrzne. Z czasem stają się bardziej łamliwe, osłabione i wypadają w większej ilości. Choć jest to proces naturalny, to niekoniecznie oznacza, że nie możemy go opóźnić. Zbilansowanie diety i zrównoważenie trybu życia, nie zawsze może okazać się jednak wystarczające.

Opóźnienie procesu starzenia włosów

Poza naturalnym procesem starzenia, wpływ na jego przebieg mają także czynniki zewnętrzne. Jednym z głównych jest szkodliwe dla struktury włosa promieniowanie UV. Nie zapominaj, że jest ono obecne nie tylko latem, ale również w pozostałych porach roku. Aby chronić włosy przed negatywnym wpływem promieni słonecznych, jak też pozostałych czynników osłabiających włosy, dobierz odpowiedni sposób ich pielęgnacji.

Kosmetyki przeciwstarzeniowe do włosów marki DSD de Luxe, to linia produktów z precyzyjnie skomponowanym składem. Wyselekcjonowane ekstrakty, witaminy i substancje odżywcze, intensywnie regenerują komórki włosów, dzięki czemu ich struktura wzmacnia się, a Twoje włosy zyskują zdrowie, siłę i blask.

    Twój koszyk jest pusty
      Dodaj kupon